Plastové okná a dvere. Gamex Štúrovo

Rolovacie sieťky - AL

Žalúzie | Sieťky | Rolety | Vertikálne žalúzie | Parapety

Rolovacia sieťka bola vyvinutá tak, aby uspokojila narastajúce požiadavky trhu, plne sa prispôsobuje zmenám a inteligentným riešeniam, tým pádom zohľadňuje pomer ceny a hodnoty výrobku.

Rolovacia sieťka v sebe zahŕňa vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Je vyrobená z kvalitného materiálu a vlastnosti, vďaka ktorým je iná ako ostatné výrobky: extrudovaný farebný hlinník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC, ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožňujú, aby rolovacia sieťka ani odstupom času nestrácala na svojej kvalite a stala sa odolnou voči času.

Ku všetkým modelom sú k dispozícii doplnky potrebné k ich zostaveniu. Rolovacie sieťky sa predávame v 6-metrových kusoch, s bubnom, namontovanou oskou, sieťkou a spodnou lištou. Práve to umožňuje zhotovenie na mieru len tromi rezmi pri optimálnej spotrebe materiálu a pri minimálnom množstve odpadu. Zároveň sa stávajú prehľadnejšími aj skladové zásoby. Rolovaciu sieťku taktiež dodávame aj vo vopred zhotovených mierach s potrebnými doplnkami.

Kontaktujte nás


036/7510950


0908/389990


gamex@gamex.sk