Plastové okná a dvere. Gamex Štúrovo

Vertikálne žalúzie

Žalúzie | Sieťky | Rolety | Vertikálne žalúzie | Parapety

Vertikálne žalúzie sú ideálnym m riešením pre zatienenie spoločenských a reprezentačných priestorov, ordinácií a kancelárií, ale uplatnenie nájdu aj v domácich interiéroch ako náhrada záclon či závesov. Často sa používajú ako vizuálny oddeľovací prvok. Sú vhodné aj na zatienenie veľkých plôch.

Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. Nový vzorkovník látok vás prekvapí svojou rozmanitosťou a modernými farebnými odtieňmi. Novinkou sú látky neprepúšťajúce svetlo.

Všetky látky sú vhodné aj pre alergikov, nezachytávajú prach a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. V prípade silného znečistenia odporúčame čistenie ultrazvukovým prístrojom.

Ďalšou výhodou je variabilita vyhotovenia. Vertikálnymi žalúziami sa dajú zatieniť šikmé plochy aj oblúkové otvory, je možné vybrať si z viacerých spôsobov sťahovania. Vertikálne žalúzie je možné namontovať do stropu, alebo s použitím konzol na stenu.

Vertikálne žalúzie 127

Klasický typ vertikálnej žalúzie so šírkou lamely 127 mm. Žalúzie sa sťahuje textilnou šnúrkou s plastovým ťažidlom, lamely sa natáčajú guľôčkovou retiazkou. Maximálna šírka jednej žalúzie je 6m.

Materiálové zloženie
Lamela – látky v rôznych pomeroch bavlny, polyesteru a skleneného vlákna s antistatickou úpravou
Horný profil je z hliníka, prvky ovládania a komponenty z plastu, závesné konzoly kovové

Doplnky
Možnosť šikmého vyhotovenia – šikmý horný profil a vodorovné konce lamiel, vodorovný horný profil a zošikmené konce lamiel
Oblúkové vyhotovenie – vertikálny aj horizontálny oblúk
Možnosť elektrického ovládania.

Spôsob ovládania

K ovládaču, od ovládača, do strán, do stredu, kombinované.

Kontaktujte nás


036/7510950


0908/389990


gamex@gamex.sk